Tervetuloa kahville keskiviikkona 1.10. klo 15-17


Elinikäisen oppimisen ja ohjauksen viikkoja vietetään tällä ja ensi viikolla 22.9.-5.10.2014.
Tämän kunniaksi haluamme toivottaa avoimen yliopiston opiskelijat tervetulleiksi kahvikupilliselle Avoimen yliopiston tiloihin Luotsin 2. kerrokseen keskiviikkona 1.10.2014 klo 15.00-17.00. Kampusalueen kartta: /fi/about/campus/map/.
Opintopäällikkömme Sonja Hakala ja muu avoimen henkilökunta ovat paikalla antamassa opinto-ohjausta ja vastaamassa muihin opintoihin liittyviin kysymyksiin. Tule keskustelemaan kanssamme opiskelumahdollisuuksista tai ihan vaan kahvittelemaan hetkeksi työpäivän jälkeen ja ennen luennolle menoa.
Olet lämpimästi tervetullut!
Toivottaa,
Avoimen yliopiston väki
Tilaa Vaasan yliopiston uutiskirje
Uutiskirje kokoaa yhteen Vaasan yliopiston ajankohtaiset uutiset tutkimuksen tuloksista, koulutuksesta sekä yhteistyöstä ja yhteiskunnallisesta vaikuttamisesta. Pysy kanssamme kehityksen eturintamassa.